شماره مجازی

مزایای شماره مجازی چیست؟روش خرید شماره مجازی

 شماره مجازی در مقابل شماره های محلی : اصول کسب و کار برای خدمات تلفنی مجازی شما،مزایای شماره مجازی

شماره مجازی

آیا  برای تجارت خود به سرویس شماره مجازی نیاز دارید  ؟ در اینجا ما تفاوت های اصلی بین شماره های مجازی و محلی  ،مزایای شماره مجازی و محلی و معایب آن ها را بررسی می کنیم.

همزمان با رشد میلیاردی تلفن های همراه و سایر دستگاه های هوشمند ، مشاغل باید در نظر بگیرند که چگونه شماره های مجازی در فضای دیجیتال جای می گیرد. در حالی که ایمیل ، پیام کوتاه ، پیام رسانی در شبکه های اجتماعی و ربات های چت مجازی به ایجاد تنوع در مسیرهای ارتباط با مشتری کمک می کند ، خدمات تلفنی هنوز بسیار مورد تقاضا هستند.

تحقیقات نشان می دهد  که 90٪ از آمریکایی ها در یک نقطه یا شماره دیگر از شماره مجازی استفاده کرده اند تا پس از تماشای تبلیغات با یک مارک تماس بگیرند. از 90٪ ، تبلیغات با  شماره های مجازی  نرخ پاسخ بیش از 30٪ را ایجاد می کنند. هیچ تردیدی وجود ندارد که شماره مجازی بدون شک یک ابزار بازاریابی باورنکردنی است. اما هنگام در نظر گرفتن شماره مجازی و شماره محلی ، کدام یک بهتر است؟ آیا شماره  محلی می تواند سود بیشتری برای فروش شما داشته باشد؟

در موارد زیر ، ما تاریخچه شماره تلفن های کسب و کار و تفاوت بین شماره مجازی و محلی را بررسی می کنیم ، در حالی که در مورد برخی از جوانب مثبت و منفی هر یک بحث می کنیم.

 

شماره مجازی

چرا داشتن شماره برای شغل مهم است؟

قبل از اینکه در مورد شماره های مجازی و شماره های محلی بحث کنیم ، درک مزایای داشتن شماره کسب و کار مهم است. برقراری ارتباط مستقیم یک پایه اساسی برای رشد یک شرکت موفق است و داشتن شماره تجاری بخشی اصلی  این امر است. این امر به ایجاد ارتباط بین یک سازمان و مشتری کمک می کند و داشتن یک شماره قابل شناسایی باعث ایجاد اعتماد و امنیت می شود. این مربوط به خدمات و جذب مشتری است. مشتریان شما به یک راه ارتباطی با شما نیاز دارند اما در هنگام خرید می خواهند از شماره تلفن اصلی کسب و کار شما نیز استفاده کنند. داشتن همچین شماره ای در تجارت شما به این معنی است که مشتریان شما آن را به عنوان یک نشانه اعتماد می بینند و فوراً آن را با نام تجاری شما مرتبط می کنند.

 

 

تفاوت قابل توجه بین شماره مجازی و محلی است

تفاوت کلیدی بین شماره های محلی و مجازی این است که شماره اول به یک مکان خاص مرتبط است و دومی اینطور نیست. اگر برای محل کار خود یک شماره محلی دریافت کنید ، یک کد منطقه مشخص برای شهر یا شهر انتخابی خود خواهید داشت. شماره های محلی از طریق تلفن ثابت سنتی یا به صورت مجازی در دسترس هستند.

با شماره مجازی نامبر سون ، مکان دقیق شهر یا شهر شما برای شماره گیر قابل مشاهده نیست. اما تمایز اصلی نامبر سون این است که شما به شماره بیش از 95 درصد کشورهای دنیا دسترسی دارید

 

 

بنظرم حتما این مقاله رو ببین بدردت میخوره : شماره مجازی چیست 

 

 

 

چگونه می توان سرویس  شماره مجازی را به درستی انتخاب کرد

یک سرویس تلفنی مجازی به شما امکان می دهد شماره تلفن هایی خارج از موقعیت جغرافیایی خود ایجاد کنید. برای مشاغل با بیش از یک منطقه هدف یا شرکت هایی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند ، این می تواند بسیار سودآور باشد.

مقایسه  و انتخاب درست بین شماره مجازی و محلی گاهی اوقات می تواند پیچیده باشد این اینفوگرافیک تفاوت های اساسی آنها را برجسته می کند ، اما کدام یک برای شما مناسب است؟ هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین شماره تلفن برای انجام تماس های مشتری ، مهم است که موارد زیر را در نظر بگیرید:

آیا برای هدف قرار دادن یک محله / جامعه خاص به حضور فیزیکی در محل نیاز دارید؟

آیا مشتریان شما در خرید از یک شرکت محلی در مقابل یک مارک ملی / بین المللی ارزشی پیدا می کنند؟

آیا شرکت شما نیاز به افزایش حضور جهانی خود و بهبود ارتباط با تماس گیرندگان بین المللی دارد؟

آیا تجارت شما به دنبال گسترش فراتر از منطقه محلی شما است؟

علاوه بر طرح این سوالات مهم ، ممکن است بخواهید هنگام تصمیم گیری درباره نوع سرویس تلفن مجازی هزینه هایی را نیز در نظر بگیرید. شماره تلفن های مشاغل محلی و شماره های تلفن ملی می توانند ارزان تر باشند. اما پرداخت هزینه بیشتر برای شماره های مجازی ممکن است در دراز مدت مزایای دیگری داشته باشد (مانند دسترسی بیشتر مشتری و بازدهی بهتر). مهم این است که هر دو گزینه را بسنجید و جوانب مثبت و منفی هر دو را در نظر بگیرید.

شماره مجازی در مقابل شماره های محلی : مزایای استفاده از شماره مجازی

شماره های مجازی می توانند واقعاً تجارت شما را متحول کنند ، به ویژه اگر در حال توسعه یا گسترش در خارج از کشور هستید. آنها دارای دامنه بین المللی نامحدود هستند ، با پیشوندی که در اکثر کشورها شناخته شده است ، و این گزینه را برای خدمات تلفن مجازی شما ایده آل می کند. شماره های مجازی نامبر سون را می توان به هر تلفن یا دفتری نیز ارسال کرد و به تیم شما انعطاف پذیری کامل داد.

شماره های مجازی در دسترس هستند

دسترسی به آنها از طریق تلفن های همراه و تلفن ثابت امکان پذیر است ، بنابراین برقراری ارتباط با مشتریان بسیار آسان خواهد بود. علاوه بر این ، همچنین تعدادی از شماره های مجازی رند وجود دارد و سایر شماره های مجازی که در صورت نیاز به کاهش هزینه ها ممکن است مقرون به صرفه تر باشند.

 

 

بنظرم حتما این مقاله رو ببین بدردت میخوره : شماره مجازی تلگرام

 

 

شماره های مجازی نامبر سون حرفه ای هستند

 شماره های رایگان می توانند نشانگر حرفه ای بودن و بهبود اعتبار جهانی شما باشند. این می تواند باعث شود برند شما بزرگتر و جاافتاده به نظر برسد ، که برای جلب اعتماد و وفاداری مشتری بسیار مهم است.

 

شماره های نامبر سون قابل اعتماد هستند

طبق آخرین دیدگاه های PwC ، بیش از یک سوم مشتریان “اعتماد به مارک” را به عنوان سه دلیل اصلی خرید با یک خرده فروش رتبه بندی کرده اند. بنابراین انتخاب شماره مجازی برای خط تلفن کسب و کار شما  می تواند بسیار مفید باشد وقتی که به دنبال گسترش کسب و کار خود در محدوده های جغرافیایی متفاوت هستید.

 

شماره های مجازی تعامل را افزایش می دهد

بزرگترین مزیت شماره های مجازی تلفن در بحث در مقابل شماره های محلی این است که برای تماس گیرنده کاملاً رایگان هستند. این می تواند منجر به افزایش قابل توجه سوالات ورودی ، تشویق بیشتر مشتریان بین المللی و افزایش پاسخ به میزان قابل توجهی شود.

شماره مجازی در مقابل شماره های محلی : مزایای استفاده از محلی

این کمی تصور غلط است که پیشوندهای تلفن محلی منسوخ شده اند. قطعاً مزایای زیادی برای شماره های مجازی وجود دارد ، به ویژه برای مشاغل بزرگ با مشتری زیاد ، اما گاهی حضور محلی موثرتر است.

 

شماره های  محلی اعتماد را افزایش می دهند

اگر هدف شما جلب مشتری های محلی بیشتر است ، پس یک سرویس تلفنی محلی بهترین عملکرد را دارد. برخورد تلفنی با شرکت های محلی یک عنصر کاملاً شخصی و ملموس دارد. و تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد مشتریان هنوز دوست دارند با ، با انسانها سر و کار داشته باشند نه ربات ها ، کسی که می توانند به او اعتماد کنند – و نه یک مرکز تماس بزرگ که در آن ور دنیا مستقر باشد.

 

شماره های محلی از عملگرهای انسانی استفاده می کنند

مطالعه ای که توسط Accenture انجام شده نشان می دهد که 89٪ از مشتریان هنگامی که نیاز به تکرار مسائل و شکایات به چندین تماس گیرنده دارند ناامید می شوند  و علی رغم محبوبیت روزافزون ربات ها در حل و فصل مشکلات آنلاین ، بیش از نیمی از مردم هنوز هم تلفن هستند که ترجیح می دهند با یک اپراتور انسانی صحبت کنند

شماره های محلی خدمات شخصی تری را ارائه می دهند

یک تفاوت مهم بین شماره های مجازی و محلی این است که با استفاده از یک شماره محلی ، می توانید خدمات شخصی تری به مشتریانی که می خواهند احساس کنند با یک شرکت مستقر در جامعه خودشان تجارت می کنند ، ارائه دهید. این به شما امکان می دهد شهرت خود را در منطقه محلی افزایش دهید.شماره مجازی

نکات منفی:

آنقدر دسترسی جهانی ندارد

هزینه تماس برای مشتری شما هزینه زیادی دارد

به این معنی است که شما “یک شرکت کوچک” هستید

با نامبر ـــون از مزایای شماره مجازی و محلی بهره مند شوید

نیازی نیست اجازه دهید تفاوت بین شماره مجازی و محلی بر تصمیم تجاری شما تأثیر بگذارد ، زیرا با خدمات شماره محلی _مجازی number7.ir ،  شماره محلی شما می تواند همان مزایایی را داشته باشد که شماره مجازی دارد مهم نیست که در کجا قرار گرفته اید. ما شماره تلفن های محلی و مجازی  را برای بیش از 120 کشور جهان رایگان ارائه می دهیم. به سادگی بسته خود را انتخاب کنید و ما می توانیم شماره مجازی شما را در عرض چند دقیقه تنظیم کنیم!

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫9 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن