شماره مجازی رایگان

شماره مجازی |شماره مجازی رایگان | سیمکارت مجازی |شماره مجازی

شماره مجازی خارجی :

در مورد شماره مجازی خارجی نیز شما میتوانید با استفاده از آن، در بسیاری اگر جز کاربران حرفه ای اینترنت باشید یا تجریه استفاده از سرویس های تحریم شده برای ایران را داشته باشید، احتماال از نیاز به شماره فعال خارجی برای ثبت نام در برخی سایت ها مطلع هستید همچنین اگر صاحب کسب و کار هستید نیز ممکن است نیاز به شماره مجازی ایرانی پیدا کرده باشید؛ ما در این مقاله در مورد شماره مجازی اطالعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شماره مجازی چیست ؟

در تعریف ساده، شماره مجازی همان شماره موبایل (یا تلفن) ساده است با این تفاوت که شما از نظر سخت افزاری سیم کارت یا تلفنی در اختیار ندارید و همه جیز آنلاین است. شماره مجازی ، به عنوان شماره گیری مستقیم داخل (DID) یا شماره های دسترسی شناخته می شود ، شماره تلفنی است که خط تلفن مستقیماً به آن مرتبط نیست. باید در نظر داشته باشید شماره مجازی هم ایرانی و خارجی، هر دو در دسترس اند که هر کدام برای کاری خاص مناسب است.

شمارهمجازی

 

 

شماره مجازی ثابت (خط اینترنتی) :

معمولاً شماره مجازی برای ارسال تماس های دریافتی به یکی از شماره های تلفنی از پیش تعیین شده ، که توسط مشتری انتخاب شده است؛ برنامه ثابت ، تلفن همراه یا VoIP ، برنامه ریزی شده اند. یک شماره مجازی می تواند مانند درگاهی بین تماس های سنتی (PSTN) و VoIP کار کند. مشترکان شماره مجازی ممکن است بدون نیاز به خرید سخت افزار اضافی ، از تلفنهای موجود خود استفاده کنند ، یعنی از نرم افزارهای متعدد موجود استفاده کنند. مدیریت تماس های تلفنی شغلی از طریق شماره تلفن شخصی شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد و حریم خصوصی شما را از بین می برد. ناگفته نماند وقتی افراد بیشتری استخدام می کنید مقیاس بندی نمی شود. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان مشاغل جدید و مستقر از برنامه های شماره تلفن مشاغل مجازی (در این مورد، شماره مجازی ایرانی) برای دریافت شماره تلفن سفارشی برای مشاغل خود استفاده می کنند. یک شماره مجازی به شما امکان می دهد از همان شماره در لپ تاپ ها، تلفن های همراه ، گوشی های رومیزی و موارد دیگر استفاده کنید. به راحتی می توانید تماس ها را فوروارد کنید ، پیام های صوتی را ضبط کنید و همین تعداد را بین کارمندان به اشتراک بگذارید. می توانید به سرعت و به آسانی و بدون داشتن دانش فنی شماره تلفن مجازی کسب و کار را تنظیم کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را روی تلفن یا رایانه خود بارگیری کنید و می توانید شروع به کار کنید. چه یک وب سایت مشاغل کوچک داشته باشید و چه یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، ارائه راهی سریع به مشتریان برای برقراری ارتباط با شما به شما در پیشرفت کار کمک می کند. اکنون بیشتر مشاغل حضوری آنلاین دارند و مشتریان به روش های مختلفی برای دستیابی به ارتباطات نیاز دارند. در حالی که ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل شغلی ، گفتگوی زنده یا پیام های متنی می توانند مفید باشند ، اما هیچ چیز ارتباط شخصی انسان با شنیدن یک انسان واقعی را در انتهای آن خط نمی زند. به طور معمول ، مشاغل معتقدند که داشتن شماره ثابت کاملاً کافی است. با این حال ، آنها به زودی متوجه می شوند که تلفن ثابت سنتی در مورد رسیدگی به تجارت و تماس با مشتری چقدر بی اثر است و قطعاً نمی خواهید از شماره تلفن شخصی خود برای تجارت استفاده کنید. این جایی است که یک برنامه شماره مجازی می تواند به شما کمک کند. این مزایای زیر را نسبت به شماره تلفن های سنتی و تلفن های همراه به شما می دهد. با برنامه های تلفن همراه ، لپ تاپ ها ، میز کار و سایر دستگاه ها می توانید از آن در تلفن استفاده کنید.یک شماره مجازی می تواند به طور همزمان توسط کارمندان مختلف به اشتراک گذاشته شود. در کل یک شماره مجازی از لحاظ مختلف می تواند برای شما مفید باشد و در کار های مختلف به شما کمک کند.

سیمکارت مجازی

شماره مجازی خارجی

در مورد شماره مجازی خارجی نیز شما میتوانید با استفاده از آن، در بسیاری از سرویسهای آنلاین که برای لوکیشین های خاصی سرویس دهی میکنند، از آن استفاده نمایید. همچنین برای ساخت اکانت شبکه های اجتماعی نیز داشتن شماره مجازی میتواند بسیار مفید باشد و شما را در ساخت اکانت های متعدد یاری نماید. خرید خطوط مجازی خارجی اصولا نیاز به پرداخت ارزی دارد که باید از صرافی های آنلاین برای تبدیل پول استفاده نمایید یا اینکه از سرویسها و شماره مجازی که ما به شما میدهیم استفاده نمایید.

برچسب ها

‫8 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن