شماره مجازی

شماره مجازی چیست | شمارهمجازی | شماره مجازی | رایگان | شماره

شماره مجازی چیست ؟

 

شماره مجازی چیست ؟ در تعریف ساده، شماره مجازی همان شماره موبایل (یا تلفن) ساده است با این تفاوت که شما از نظر سخت افزاری سیم کارت یا تلفنی در اختیار ندارید و همه جیز آنلاین است. شماره مجازی ، به عنوان شماره گیری مستقیم داخل (DID) یا شماره های دسترسی شناخته می شود ، شماره تلفنی است که خط تلفن مستقیماً به آن مرتبط نیست. باید در نظر داشته باشید شماره مجازی هم ایرانی و خارجی، هر دو در دسترس اند که هر کدام برای کاری خاص مناسب است.

 

و حالا اصولی تر !

☎️ هنگام ثبت‌نام در اپلیکیشن‌های پیام ‌رسان و شبکه‌های اجتماعی موبایل، باید از شماره تلفن خود به عنوان شناسه استفاده کنید. اگر از کاربرانی هستید که علاقه‌ای به اشتراک‌گذاری شماره‌ی اصلی خود ندارید یا اینکه نیاز

به ثبت‌نام بیش از یک بار در این برنامه‌ها دارید، می‌توانید از شماره‌های مجازی استفاده کنید. همچنین شماره مجازی این امکان را می‌دهد که بدون ثبت سیم کارت و اهراز هویت و بدون صرف وقت و هزینه صاحب شماره

بنظرم حتما این مقاله رو ببین بددرت میخوره : شماره مجازی وایبر

از کشور های مختلف شوید.
ℹ️ مزایا و کاربرد شماره مجازی چیست
➊ تلگرام، تلگرام، ، واتس اپ ، وایبراینستاگرام و… برای ثبت‌نام به شماره تلفن شما نیاز دارند تا کدفعال‌سازی مربوطه را برای تشخیص هویت به تلفن‌تان ارسال کنند که به جای شماره اصلی خود میتوان از شماره مجازی برای فعال کردن حساب خود استفاده کرد.

بنظرم حتما این مقاله رو ببین بدردت میخوره : شماره مجازی واتساپ

➋ بسیاری از افراد به دلایل مختلف مانند مدیریت یک اکانت دیگر برای مباحث کاری یا… نیاز به اکانت دوم دارند تا بتوانند در عین ارتباط داشتن با مشتریان، از تلگرام شخصی و خصوصی خود نیز استفاده کنند.

بنظرم حتما این مقاله رو ببین بدردت میخوره : شماره مجازی تلگرام


➌ بدون ثبت نام در اپراتور و بدون صرف وقت و هزینه و اهراز هویت صاحب شماره مجازی می شوید .
 شماره مجازی رایگان قابل استفاده در تمامی اپلیکیشن های اجتماعی با شماره از کشورهای مختلف!

همراه با هویتی ناشناس .

شماره مجازی

دریافت رایگان شماره مجازی کلیک کنید

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن